VIDEO PRODUKCE V PRAZE

Vytváříme filmová a příběhová videa


VIDEO PRODUKCE

HayotFilms je pražská společnost v oblasti videoprodukce, která nabízí výjimečné služby plnící všechny představy a potřeby klientů.


Jsme tým profesionálů s vášní pro jedinečná videa, která motivují, inspirují, vysvětlují, ukazují, sdílí speciální životní okamžiky a vytváří krásné vzpomínky. Pokud potřebujete video, tak nás určitě neváhejte kontaktovat ještě dnes a my díky našim dovednostem proměníme vaše nápady v realitu.Jsme týmem kameramanů s mnoha skvělými cenami a osvědčeními, která Vám potvrdí, že na to máme! Od asociace WEVA jsme získali cenu za nejlepší filmaře mezi evropskými kolegy a dokonce jsme se dostali do užšího výběru na Oscara


Naše reklamní a propagační videa mají již přes 50 milionů zhlédnutí na YouTube a dalších sociálních sítích. Vždy do všeho dáme vše!

Máme za sebou 8 let zkušeností, nabízíme profesionální tvorbu videa a pracujeme na té nejvyšší úrovni. S námi vždy dostanete JEN to nejlepší
Naše ceny jsou férové a rozumné. Nabízíme skvělé služby za ceny, které si můžete dovolit. Kvůli videu už nemusíte prodávat ledvinu. Najměte si nás ještě dnesNAŠE SLUŽBY

Hledáte v Praze a ve zbytku Evropy služby tvorby videí? Náš tým se o vás postará:


Promo and Commercial videos in Prague

Reklamní spoty

Pomůžeme vám odstartovat vaše podnikání pomocí našich profesionálních, estetických reklamních videí a spotů, které vám pomohou vytvořit povědomí o značce nebo produktu. Naše propagační video pro město Praha nasbíralo na všech různých platformách přes 4 miliony zhlédnutí. To samé můžeme udělat i pro vás!

ZJISTIT CENU
Corporate videos in Prague and Czech Republic by HayotFilms

Firemní videa

Vytváříme profesionální firemní videa , která perfektně zachycují vámi nabízené služby a produkty! Jste připraveni zanechat perfektní dojem? Plno zákazníků se dnes raději na něco dívá, než čte. Firemní videa nevytváříme jen v České republice, ale i v Itálii, Francii a v SAE

ZJISTIT CENU
Event and Conference video production in Prague

Videa z událostí a konferencí

Ať už jde o pracovní pobyty, obchodní schůzky, speciální konference nebo cokoli jiného, nahrání vašeho videa a následné přehrání později může sloužit jako školící nástroj. Vytváříme špičková videa ukládající myšlenky, různé ceremoniály a další. Přidejte vaší události na velkoleposti.

ZJISTIT CENU
Marketing video production in Prague

Marketingová videa


Pro váš produkt uděláme reklamu nebo vytvoříme video představující vaši službu, které prodá váš produkt zákazníkům a vaše zisky z prodeje budou jen stoupat. V tomto konkurenčním světě může opravdu působivé video udělat díru do světa. Nechte nás, abychom vám pomohli zažít pořádný úspěch!

ZJISTIT CENU
Explaner video Animation video in Prague

Animace/Vysvětlující videa

Zvládneme rozhovory, návody nebo vysvětlující animovaná videa, která pomohou zviditelnit vaši společnost nebo ukáží lidem váš produkt. I nudné téma uděláme zábavné a plné života. Řekněte nám jen svůj koncept a my se postaráme o tu magii okolo! Nechte svou společnost zářit skrze naše videa

ZJISTIT CENU
Do you video Crew production in Prague

Váš štáb kameramanů v Praze

Napište nám i v případě, že chcete v Praze něco natočit a nemáte partu kameramanů, nebojte se nás vyzkoušet! Jsme místní firma, která vám poskytne vše, co potřebujete. Náš tým je plný mladých profesionálů, kteří používají to nejlepší vybavení jako jsou kamery Red, Arri nebo digitální zrcadlovky. Postaráme se, abyste s námi měli skvělé zkušenosti!

ZJISTIT CENU

Kdo nám důvěřuje


NAŠE PRÁCEProč si vybrat nás?


My prostě naši práci milujeme a děláme ji dobře

Každá objednávka je vytvořena přesně podle vašich přání a potřeb

Naše ceny jsou rozumné a dostupné

Naše videa působí filmově a jsou zajímavá


Finální produkt je ve špičkové kvalitě

Jsme oceňovanými filmaři

Jsme mladá a talentovaná skupina lidí

Používáme pouze to nejkvalitnější vybavení


O NÁS

Dobrý den a vítejte na HayotFilms. Jmenuji se Otto a jsem zakladatel a hlavní kameraman produkce HayotFilms, která se zabývá tvorbou videí se sídlem v Praze.

Jsem absolventem filmové akademie v New Yorku a pracoval jsem se skvělým režisérem Costou Famem na trilogii krátkých filmů, které byly v roce 2013 zařazeny do užšího výběru Ceny Akademie (Oscar). S týmem vytváříme nový a odlišný obsah a filmová videa. V našem talentovaném týmu naleznete kameramany, režiséry, scénáristy, osvětlovače, profíky na make-up, producenty, asistenty a plno dalších. HayotFilms pracuje na specializovaných filmech, firemních videích, komerční produkci a na dalších menších video produkcích. Naši zaměstnanci jsou všichni místní, ale pracujeme také po celé Evropě, včetně Francie, Itálie a Německa. Ať už pro váš projekt potřebujete jednoho kameramana nebo celý štáb, my vám určitě pomůžeme.


ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Máte sídlo v Praze?
Ano, jsme produkční studio sídlící v Praze.
Natáčíte videa mimo Českou republiku?
Samozřejmě, kromě České republiky natáčíme i všude možně po Evropě.
Mohu dostat pouze natočené video bez úprav?
Jasně, můžeme vám poskytnout celý záznam ve formátu RAW na váš pevný disk nebo jej můžeme nahrát na Disk Google, kde si jej můžete stáhnout.
Budete u mého videa využívat licencované hudby?
Ano, vždy používáme licencovanou hudbu a písničky, abyste mohli své video dát na YouTube nebo jakákoli jiná místa a nemuseli se bát, že vám bude video zablokováno.
Jakými mluvíte jazyky?
Zvládáme angličtinu, češtinu, slovenštinu a ruštinu.
Kolik stojí vaše služby?
Stanovit pevnou cenu je opravdu těžké, protože každý klient má své vlastní požadavky, ale snažili jsme se na této stránce ukázat sazbu za každou naši službu, abyste měli o minimální ceně našich služeb přehled. V ceně je vždy profesionální kameraman a upravené finální video.
Jaké používáte kamery?
Normálně používáme špičkové kamery od Canonu, jako jsou Canon C200, Canon C70. Za příplatek můžeme také natáčet s Red Dragon, Arri Alexa Mini a dalšími kamerami.
Nabízíte letecké záběry Prahy s dronem?
Natáčet s dronem v Praze je opravdu těžké, ale máme v týmu licencovaného pilota dronů, který vám pomůže získat ty nejlepší letecké záběry z celé České republiky. Pokud si objednáte jednu z našich služeb, tak zdarma na začátek videa můžeme přidat krásný záběr Prahy z drona. To je paráda, ne? :)
Můžete pro mé natáčení obstarat odborníky na make-up a vizážisty?
Jasně v našem týmu máme odborníky na make-up a vizážisty.

Sledujte nás na Instagramu
POSLAT ZPRÁVU


Jmeno

Email


Vaše zpráva


Děkujeme, Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Brzy se Vám ozveme. Nezapomeňte se podívat i do složky SPAM či HROMADNÉ
Nastala chyba - opakujte prosím

KONTAKTUJTE NÁS


Pokud potřebujete produkční studio, které vám pomůže s příštím projektem v Praze nebo Evropě, tak jsme tu, abychom vám pomohli. Napište nám zprávu pomocí kontaktního formuláře nebo nám prostě napište e-mail a my se vám během pár hodin ozveme. Těšíme se na naši budoucí spolupráci na vašem projektu.


KONTAKTY


NAŠE ADRESA


  • Jakubska 4
    110 00 Praha

Fakturační údaje:

HayotFilms s.r.o.
IČ: 10780840
DIČ: CZ10780840
Záhřebská 562/41, 120 00 Praha 2
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 348332